Top-ads

Avon Kasım Kataloğu 2013 - Online İnceleme

By | 08:07 1 comment
Avon Kasım kataloğu 2013'ün detaylarını paylaştığımız yazımıza hoşgeldiniz. Umarız aradığınızı bulduğunuz bir ziyaret gerçekleştirmenizi sağlamışızdır. Sizlere öncelikle bu katalog döneminin tam bir parfüm festivali olduğunu hatırlatarak başlayalım. Eğer parfüm almak gibi bir niyetiniz varsa, ya da birilerine hediye etmek gibi... Bu katalog dönemi tam sizlere göre... Onlarca sayfada onlarca parfüm yarı fiyatına satılıyor. Hatta 1 TL'den bile parfümler bulabileceğiniz bir avon kataloğu, şaşırmayın.
Belirli bir ürün yelpazesine bu kadar çok ürünün kataloğa yerleştirilmesi, ve çok ciddi indirimlerle, hatta bedavaya verilmesi bizim şu sonuca varmamıza sebep oldu; "Avon Kasım Kataloğu 2013'de parfüm stoklarını eritiyor" olsa gerek. Bildiğiniz gibi Avon'un 20. yılı kutlanıyor. Bu indirimler de kutlamanın bir parçası olsa gerek.
Eda Taşpınar Avon'un yeni yüzlerinden. Hem tasarladığı yepyeni koleksiyonu sunuyor, hem de gelecek kampanyalar için güzellik ipuçları veriyor. "Avon'la çalışmaktan ve size özel, ayrıcalıklı koleksiyonumu Avon Kasım kataloğu 2013 için sunmaktan mutluluk duyuyorum. Ben takıyı modumu ve hayat tarzımı yansıtan bir araç olarak görüyorum. Avon için tasarladığım her bir parça güzelliğinizi vurgulayacak. " Televizyon dünyasından yakından tanıdığınız Eda Taşpınar, aldığı moda eğitimi ile dünya çapında pek çok marka için çalıştı. Özel tasarımlarıyla yurtdışında da sesini duyuran Eda Taşpınar, halen Türkiye'de önemli markalara özel aksesuarlar ve giyim koleksiyonları hazırlamayı sürdürüyor. Eda taşpınarın bu çok özel koleksiyonlarını incelemek ve uygun fiyatlara satın almak için hemen üstte yer alan Avon Kasım kataloğu 2013'e bir göz atın.
AVON KASIM KATALOĞU 2013 / avon k13 kataloğu 2013


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. Gayet güzel bir katalog olduğunu düşünüyorum, özellikle parfüm olacaklar avon kasım 2013 kataloğundan fazlasıyla yararlanacaklardır.

    YanıtlaSil