Top-ads

Avon Ocak Kataloğu 2013

By | 04:01 2 comments

Bu ayın Avon İNDİRİM Broşürü için Tıklayın

Avon Ocak kataloğu 2013 kapağında yer alan "yeni yıla mutlulukla başlayın" sloganıyla yayın hayatına başladı. Bu sayıda en sevilen ürünlerde dev indirimler sizleri bekliyor. Hatta çoğu üründe şimdiye kadarki en iyi fiyat tekliflerine şahit olacaksınız. Avon profesyonel saç boyama serisinin nihayet Türkiye'de de satışa çıkmasından son derece memnun olduğumuzu belirterek yazımıza başlıyoruz... Avon lansmanını yaptığı serinin ürünleriyle; 1.4 milyon dolarlık saç boyası sektöründe de, en iyi ve en uzun ömürlü markalardan biri olacağını şimdiden kanıtladı. Bu anlamda Avon ocak kataloğu 2013 yeni yılın ilk kataloğu olmasının yanısıra, aynı zamanda başka ilklerin yaşandığı bir katalog da olacak .

Artık Türkiye'de de kendi evinizde uygulayabileceğiniz, inanılmaz parlaksı ve ipeksi, yumuşacık salon kalitesinde boyanmış gibi saçlara ulaşabileceğiniz bir yol var. Yapılan testler sonucunda saçlara %96 oranında sağlıklı görünüm ve yansıtıcı parlaklık verdiği kanıtlanmış üç adımdan oluşan bu sistem, 25 ayrı renk seçeneği ve %100 beyaz kapatma garantisi ile gelir.

Avon Advance Techniques Professional Kalıcı Krem Saç Boyama Seti; evde de rahatlıkla uygulayabileceğiniz boya öncesi bakım kremi, saç boyası, koruyucu losyon, boyama sonrası bakım kremi ve eldivenden oluşur. Bu özellikleri sayesinde Avon Ocak kataloğu 2013 sonrası en fazla satılan ürünler listesinde başı çekeceğine hiç şüphe duyulmuyor.

  1. Adım1: Boya öncesi bakım kremi saçları, boyayı kökten uca emmesi, boyanın eşit dağılması için hazırlar.
  2. Adım2: Koruyucu losyon, boyanın damlama olmadan saçlara nüfuz ederek uzun ömürlü olmasını, beyazların %100 kapanmasını sağlayarak saçlarınıza muhteşem bir parlaklık vermesini sağlar.
  3. Adım3: Boyama sonrası bakım kremi formülünde bulunan shea yağı ve sabitleme teknolojisi ile saçlarınızın nemli ve parlak kalmasını sağlar. (Avon Ocak 2013 kataloğu konuyla alakalı birkaç detay daha veriyor.)


Avon Advance Techniques Professional kalıcı krem saç boya serisi; kahveler, kızıllar, siyahlar ve sarılar olmak üzere üç ayrı kategoride satışa sunulmuş olup renk çeşitleri ile kendinizi ev ortamınızda adeta baştan yaratacaksınız. Size uygun rengi seçebilmeniz için Avon web sitemizde yayımlanan Avon Ocak kataloğu 2013'ü online inceleyebilir, size en yakın Avon temsilcisinden renk kataloğu sipariş edebilirsiniz. Unutmayın ki, saçlarınızın doğal renginden iki ton açık ya da iki ton koyu renkler sizin için her zaman en uygun renk skalasındadır. Ünlü şarkıcı Fergie'nin de tercihi Avon Advance Techniques Professional kalıcı krem saç boyası serisinin kalitesine, yoğun beyazları bile kapatan kalıcı renklerine, saçlarınıza verdiği parlaklık ve ipeksi yumuşaklığa ve de en önemlisi uygun fiyatına eminiz ki bizler gibi siz de bayılacaksınız. Üstelik bu harika saç boyalarından her birinin avon ocak kataloğu 2013'ün 124. ve 125. sayfasında sadece 9,90 TL'ye satıldığını belirtelim.

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. Avon ocak kataloğu 2013'te rujlara indirim çocukların bölümünüde çeşidinin fazla olmasını umuyordum. Sonraki sefer rica ediyorum!

    YanıtlaSil
  2. bende avonu cok beyeniyorum ama en çok parfüm ve rümellerini beyeniorum

    YanıtlaSil