Top-ads

Avon Aralık Kataloğu 2012

By | 02:55 5 comments

Bu ayın Hediye Kataloğunu incelemek için Tıklayın

Avon Aralık kataloğu 2012’yi mercek altına aldığımız yazı dizimizde birbirinden güzel bilgilere yer vereceğiz. Hemen alttaki online katalogda da görebileceğiniz gibi hediyelerle dolu muhteşem bir avon kataloğu sizleri bekliyor bu ay. Yılın 11. Ayı olan Aralık ayı şiddetli rüzgârların ve soğuğun habercisi. Evimizi, elbiselerimizi kışa hazırlarken genelde cildimizi kışa hazırlamayı unutuyoruz. Cildimizi kışa hazırlarken dikkat etmemiz gereken noktalar var. Avon Aralık kataloğu 2012 de kampanyalar ile birlikte cildinizi koruyacak önerilerde de bulunuyor.
Cildinizi kışa hazırlamak için kış için bakım önerileri:

(Öneriler Avon üzerinden alınmıştır/Avon Aralık kataloğu 2012)

 1. Pürüzsüz bir cilt istiyorsanız Avon’un sunmuş olduğu nemlendiricileri ve peelingleri düzenli olarak kullanmalısınız. Bu kremler içerdikleri hardal yağı, zeytinyağı gibi maddeler ile cildi mat renginden kurtararak parlak bir renge kavuşturmaktadır. 
 2. Yazın kullanılan güneş koruyucuları aslında kışında kullanılmalıdır. Bunun nedeni kış mevsimi içerisinde de güneş ışınlarının zararlı maddeleri barındırıyor olması. Tüm bu zararlı dış etkilerden kullanmak için güneş koruyucu, güneş yağı kullanılmalıdır.
 3. Kış ayları içerisinde ellerinize de bir hayli özen göstermelisiniz. Sert sabunların etkileri ile ve suyun soğuğu birleşerek elinizde derin çatlaklar oluşturabilir. Ellerinize özellikle Aralık gibi soğuk aylarda oldukça dikkat etmelisiniz.
 4. Kışın vücudun nem oranı düşer, bu oranı yükseltmek ve nemli cildinizi korumak için Avon’un sağlık bakanlığı onaylı ürünü nemlendiricilerden istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. Ancak aksatmamanız ve düzenli olarak nemlendirici kullanmanız gerekmektedir.
 5. Akşamları boş vakitlerinizde bakım kremleri ile başta yüzünüz olmak üzere tüm vücudunuza masaj yapın.
 6. Kışın oluşan siyah lekelenmelerden korunmak için cildin yağ dengesini korumaya çalışın.
 7. Cildinizin aşırı soğukta kalmasını önleyin.
 8. Saçlarınız da kışın özel bir bakım gerektirmektedir tüm bu bakımları Avon Aralık kataloğu 2012 ile öğrenebilirsiniz.

Avon Aralık kataloğu 2012 sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizleri daha mutlu edebilmek için 200’den fazla üründe indirim uygulamıştır.Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

5 yorum:

 1. yeni kataloğu hiç beğenmedim erkek ürünlerini sevgililer gününde daha fazla görmeyi ve büyük indirimleri bekliyorum.

  YanıtlaSil
 2. tresellenin mor şişesini yeniden katalokda görmek istiyorum.

  YanıtlaSil
 3. rujlarda indirim istiyoruz.

  YanıtlaSil
 4. farlarda kahve tonlarının agırlıkta olmasını istıyoruz.

  YanıtlaSil
 5. kızlar istemekle olsaydııı

  YanıtlaSil