Top-ads

Avon Kasım Kataloğu 2012

By | 04:09 2 comments

Avon kasım kataloğu 2012 bildiğiniz gibi iki katalogdan oluşuyor ve ilki bugün yayımlandı. Hemen üstte Avon'un Kasım ayında yayımladığı 2 kataloğu da (K12 ve K13) online olarak inceleme imkanı bulacağınız bu sayıda Avon'un yeni ürünü olan, hacim ve uzunluğu ilk kez bir arada sunan pervane tasarımlı maskara kapakta kendine yer bulmuş.

Avon Kasım Kataloğunda Kaçırılmayacak Fırsat!

Kataloğun ilk 15 sayfası tamamen yüz makyajı ürünlerine ayrılmış. Az önce bahsettiğimiz maskaranın yanısıra,  rengarenk göz kalemleri, dudaklarınıza hem estetik bir görünüm kazandırıp hem de sağlıklı kalmalarını sağlayan dudak parlatıcıları, fondötenler, çeşit çeşit rujlar ve cilt canlandırıcı kompleks ürünüleri kataloğun bu kısmında yer alıyor. Avon kasım kataloğu 2012'deki iyi haberse, bu sayfalardan iki adet ürün aldığınızda Avon makyaj setine ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kataloğun ilk 15 sayfasından kendinize uygun iki adet ürün seçmek. Sonrasında hediyeniz kargo paketinin içerisine otomatikman ekleniyor.

Ayrıca Avon'un tırnak cilalarına değinmeden de geçemeyeceğiz. Bu ayki katalogda sadece 4,90'dan satılmalarına rağmen meziyetleri büyük. Tırnaklarınıza sürdükten sonra sizi kurumasını bekleme zahmetinden kurtaran tırnak cilaları bunlar. Çünkü sadece 30 saniyeden az bir sürede kuruyorlar. Ayrıca Avon kasım 4,90 TL'lik fiyatının yanısıra 25 çeşit renk seçeneği de Avon Kasım kataloğu 2012'de tercihinize sunulmuş.
Keyifli bir alışveriş dileriz.
avon kasım kataloğu 2012 online katalog sayfası

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. çantanın boyutları nedir acaba öğrenebilir miyim?

    YanıtlaSil
  2. katologtaki siyah çantanın boyutları nedir öğrenebilir miyim ?

    YanıtlaSil