Top-ads

Avon Şubat Kataloğu

By | 16:33 10 comments

Avon şubat kataloğu NİHAYET Gösterimde.. Birbirinden güzel AVON ürünlerinin sergilendiği AVON Şubat kataloğunu yukarıdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

10 yorum:

 1. Şubat kataloğu yayına girene kadar boş gözükür. Yayına girdiği anda görüntülenmeye başlanır. Yani eğer katalog görünmüyorsa AVON, kataloğu henüz yayına sokmamış demektir.

  YanıtlaSil
 2. sipariş vermek istiyorum lütfen yardımcı olun

  YanıtlaSil
 3. nisan katalogu ne zaman yayınlanır ?

  YanıtlaSil
 4. her ayın 25 inde katalog değişir su anda ki katalog mart ayı kataloğu bu ayı 25 inde nisan ayı kataloğu yayınlanacak arkadaşlar ben avon takım öncüsüyüm. Türkiye nin her yerinden üye olmak isteyen varsa bana yusuf_esra_deniz@hotmail.com adresinden ulasın..

  YanıtlaSil
 5. ürünleriniz güzel özellikle aksesuarlarınızı yakından takip ediyorum geçenlerde bir saat aldım 10 gün tam olarak taktım takmadım ağır bir saat olduğu için hergüne kullanamadım ve camı düştü temsilciye geri verdim 15 gün oldu ses seda yok oda haber olmadığını söylüyo niçin bu tarz aksesuarlarda garanti yok gerçekten verdiğim paraya üzülüyorummmmm

  YanıtlaSil
 6. avondan aldığınız saatin 2 yıl garantisi vardır. üzülmeyin eğer temsilciniz ilgili biriyse muhakkak saatinizi yaptırır. sizde sürekli hatırlatın ona ...

  YanıtlaSil
 7. little black dress
  prafümün fiyarı 15 mi ? üsteki katolokta 15 yazıyo şubat kaloğumu

  YanıtlaSil
 8. sevgliler gunu katologndan sıparıs versem ne zmn elime ulasır?

  YanıtlaSil
 9. göğüs toparlayıcının yan etkisi ve zararı varmı acil cevap verirseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 10. ebru karakuş,a sevgililerimi gönderiyorum GÖNDEREN=DEMET KARAKUŞ

  YanıtlaSil